146M-10/8-3/8
Push-On spojka Priamy tvar - vnútorný závit
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
146M-10/8-3/8
Push-On spojka Priamy tvar - vnútorný závit
| Číslo produktu | Prípoj |
|---|
| Prípoj: | G 3/8" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -40°C…+120°C |
| Materiál: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál tesnenia: | Bez tesnenia |
| Menovitý tlak: | 0…25 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, tekutina |
| Pracovný tlak: | 0…25 bar |
| Prevedenie: | Závitová |
| Priemer hadice: | Ø10/8 |









