151M-6/4KS-3/8
Push-On závitová spojka Priamy tvar - so špirálou na ochranu hadice
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
151M-6/4KS-3/8
Push-On závitová spojka Priamy tvar - so špirálou na ochranu hadice
| Číslo produktu | Prípoj |
|---|
| Typ | Priemer hadice | Prípoj G | i | L1 | S1 | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 151M-6/4KS-1/8 | 6/4 | G 1/8" | 6 | 102 | 12 | 13 |
| 151M-6/4KS-1/4 | 6/4 | G 1/4" | 8 | 102,5 | 12 | 17 |
| 151M-6/4KS-3/8 | 6/4 | G 3/8" | 9 | 102,5 | 12 | 19 |
| 151M-6/4KS-1/2 | 6/4 | G 1/2" | 10 | 103 | 12 | 24 |
| 151M-8/6KS-1/8 | 8/6 | G 1/8" | 6 | 103 | 14 | 13 |
| 151M-8/6KS-1/4 | 8/6 | G 1/4" | 8 | 103 | 14 | 17 |
| 151M-8/6KS-3/8 | 8/6 | G 3/8" | 9 | 103,5 | 14 | 19 |
| 151M-8/6KS-1/2 | 8/6 | G 1/2" | 10 | 104 | 14 | 24 |
| 151M-10/8KS-1/8 | 10/8 | G 1/8" | 6 | 103,5 | 16 | 14 |
| 151M-10/8KS-1/4 | 10/8 | G 1/4" | 8 | 104 | 16 | 17 |
| 151M-10/8KS-3/8 | 10/8 | G 3/8" | 9 | 104 | 16 | 19 |
| 151M-10/8KS-1/2 | 10/8 | G 1/2" | 10 | 104,5 | 16 | 24 |
| 151M-12/9KS-1/4 | 12/9 | G 1/4" | 8 | 104 | 19 | 17 |
| 151M-12/9KS-3/8 | 12/9 | G 3/8" | 9 | 104 | 19 | 19 |
| 151M-12/10KS-3/8 | 12/10 | G 3/8" | 9 | 104 | 19 | 24 |
| 151M-12/10KS-1/2 | 12/10 | G 1/2" | 10 | 104,5 | 19 | 24 |
| Prípoj: | G 3/8" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -40°C…+120°C |
| Materiál: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál tesnenia: | Bez tesnenia |
| Menovitý tlak: | 0…25 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, tekutina |
| Pracovný tlak: | 0…25 bar |
| Prevedenie: | Závitová |
| Priemer hadice: | Ø6/4 |









