151X4-8/6-1/8
Push-On závitová spojka Priamy tvar - INOX
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
151X4-8/6-1/8
Push-On závitová spojka Priamy tvar - INOX
| Číslo produktu | Prípoj | Priemer hadice (vonkajší/vnútorný) |
|---|
| Typ | Priemer hadice | Prípoj G | L1 | i | S1 | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 151X4-6/4-1/8 | 6/4 | G 1/8" | 18,5 | 8 | 12 | 13 |
| 151X4-6/4-1/4 | 6/4 | G 1/4" | 19 | 10 | 12 | 17 |
| 151X4-8/6-1/8 | 8/6 | G 1/8" | 18,5 | 8 | 14 | 13 |
| 151X4-8/6-1/4 | 8/6 | G 1/4" | 19 | 10 | 14 | 17 |
| 151X4-10/8-1/8 | 10/8 | G 1/8" | 20 | 8 | 17 | 14 |
| 151X4-10/8-1/4 | 10/8 | G 1/4" | 20,5 | 10 | 17 | 17 |
| 151X4-10/8-3/8 | 10/8 | G 3/8" | 20,5 | 10 | 17 | 19 |
| 151X4-12/10-3/8 | 12/10 | G 3/8" | 22 | 10 | 19 | 19 |
| 151X4-12/10-1/2 | 12/10 | G 1/2" | 22,5 | 12 | 19 | 24 |
| Prípoj: | G 1/8" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -40°C…+140°C |
| Materiál: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tesnenia: | Bez tesnenia |
| Menovitý tlak: | 0…25 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, tekutina |
| Pracovný tlak: | 0…25 bar |
| Prevedenie: | Závitová |
| Priemer hadice (vonkajší/vnútorný): | Ø8/6 |









