154X4-8/6
Push-On T-spojka - INOX
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
154X4-8/6
Push-On T-spojka - INOX
| Číslo produktu |
|---|
| Typ | Priemer hadice A | Priemer hadice B | L2 | S1 | S |
|---|---|---|---|---|---|
| 154X4-6/4 | 6/4 | 6/4 | 22,5 | 12 | 10 |
| 154X4-8/6 | 8/6 | 8/6 | 22,5 | 14 | 10 |
| 154X4-10/8 | 10/8 | 10/8 | 25 | 17 | 10 |
| 154X4-12/10 | 12/10 | 12/10 | 29 | 19 | 13 |
| Teplotný rozsah: | -40°C…+140°C |
|---|---|
| Materiál: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tesnenia: | Bez tesnenia |
| Menovitý tlak: | 0…25 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, tekutina |
| Pracovný tlak: | 0…25 bar |
| Prevedenie: | Spojka (iba nástrčná) |
| Priemer hadice: | Ø8/6 |









