230M-1/8K
Vsuvka - kužeľový vonkajší závit
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
230M-1/8K
Vsuvka - kužeľový vonkajší závit
| Číslo produktu | Prípoj |
|---|
| Typ | Prípoj G1 | Prípoj G2 | L1 | i1 | i2 | S1 | S2 | S3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 230M-1/8K | R 1/8" | R 1/8" | 27,5 | 9 | 9 | 15 | 5 | 5 |
| 230M-1/4K | R 1/4" | R 1/4" | 34 | 12 | 12 | 19 | 6 | 6 |
| 230M-3/8K | R 3/8" | R 3/8" | 37 | 13 | 13 | 22 | 8 | 8 |
| 230M-1/2K | R 1/2" | R 1/2" | 44,5 | 15,5 | 16 | 27 | 12 | 12 |
| Prípoj: | R 1/8" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -40°C…+120°C |
| Materiál: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál tesnenia: | Bez tesnenia |
| Menovitý tlak: | 0…16 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 0…16 bar |
| Prevedenie: | Závitová |










