260M-25-1K
Hadicová spojka - kužeľový závit
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
260M-25-1K
Hadicová spojka - kužeľový závit
Produktové údaje PDF
Stiahnuť| Číslo produktu | Prípoj | Vnútorný priemer hadice |
|---|
| Typ | T | ØD | A | C | L | CH | g |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 260M-10-1/4K | R 1/4" | 10 | 11 | 20 | 36 | 14 | 16 |
| 260M-10-1/2K | R 1/2" | 10 | 14 | 20 | 39,5 | 22 | 32 |
| 260M-14-3/8K | R 3/8" | 14 | 11,5 | 22 | 38,5 | 17 | 24 |
| 260M-14-1/2K | R 1/2" | 14 | 14 | 22 | 41,5 | 22 | 36 |
| 260M-16-1/2K | R 1/2" | 16 | 14 | 22 | 41,5 | 22 | 36 |
| 260M-20-1/2K | R 1/2" | 20 | 14 | 24 | 43,5 | 22 | 42 |
| 260M-20-3/4K | R 3/4" | 20 | 16,5 | 24 | 46,5 | 27 | 60 |
| 260M-25-3/4K | R 3/4" | 25 | 16,5 | 30 | 53 | 27 | 76 |
| 260M-25-1K | R 1" | 25 | 19 | 30 | 56 | 34 | 114 |
| Prípoj: | R 1" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -40°C…+120°C |
| Materiál: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál tesnenia: | Bez tesnenia |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 0…50 bar |
| Prevedenie: | Závitová |
| Vnútorný priemer hadice: | 23…24 mm |








