908M-6-1/4
Závitový spojovací kus pre Push-In spojky
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
908M-6-1/4
Závitový spojovací kus pre Push-In spojky
| Číslo produktu | Prípoj | Priemer hadice |
|---|
| Type number | Tube size | Port size G | L1 | i | S |
|---|---|---|---|---|---|
| 908M-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 22,5 | 5 | 13 |
| 908M-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 23 | 7 | 17 |
| 908M-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 25 | 7 | 17 |
| 908M-10-1/4 | 10 | G 1/4" | 29 | 7 | 17 |
| 908M-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 29 | 8 | 19 |
| 908M-12-3/8 | 12 | G 3/8" | 31 | 8 | 19 |
| 908M-12-1/2 | 12 | G 1/2" | 31,5 | 9 | 24 |
| 908M-14-1/2 | 14 | G 1/2" | 32 | 9 | 24 |
| 908M-16-1/2 | 16 | G 1/2" | 32,5 | 9 | 24 |
| Prípoj: | G 1/4" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Fixačná objímka: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál O krúžku: | NBR |
| Materiál objímky: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál tela: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Materiál upínacieho krúžku: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovitý tlak: | 0…20 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda |
| Pracovný tlak: | 0…20 bar |
| Prevedenie: | Spojovací kus pre Push-In rýchlospojky |
| Priemer hadice: | Ø6 |









