908X4-10-1/4
Závitový spojovací kus pre Push-In spojky - INOX
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
908X4-10-1/4
Závitový spojovací kus pre Push-In spojky - INOX
| Číslo produktu | Prípoj | Priemer hadice |
|---|
| Typ | Priemer hadice | Prípoj G | L1 | i | S |
|---|---|---|---|---|---|
| 908X4-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 21,5 | 5 | 13 |
| 908X4-4-1/4 | 4 | G 1/4" | 22 | 7 | 17 |
| 908X4-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 22,5 | 5 | 13 |
| 908X4-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 23 | 7 | 17 |
| 908X4-8-1/8 | 8 | G 1/8" | 24,5 | 5 | 13 |
| 908X4-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 25 | 7 | 17 |
| 908X4-10-1/4 | 10 | G 1/4" | 29 | 7 | 17 |
| 908X4-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 29 | 8 | 19 |
| 908X4-12-3/8 | 12 | G 3/8" | 31 | 8 | 19 |
| Prípoj: | G 1/4" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | 0°C…+120°C |
| Fixačná objímka: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál O krúžku: | FKM |
| Materiál krúžku: | Nehrdzavejúca oceľ/PVDF |
| Materiál objímky: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál oporného krúžku: | PVDF |
| Materiál tela: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tesnenia: | FKM |
| Materiál upínacieho krúžku: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovitý tlak: | 0…20 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda |
| Pracovný tlak: | -0,9…20 bar |
| Prevedenie: | Spojovací kus pre Push-In rýchlospojky |
| Priemer hadice: | Ø10 |









