945M-4-1/8
Push-In prechodka - vnútorný závit
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
945M-4-1/8
Push-In prechodka - vnútorný závit
| Číslo produktu | Prípoj | Priemer hadice |
|---|
| Typ | Priemer hadice | Prípoj G | M | B | L1 | I | L6 | d1 | D1 | S | S3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 945M-4-1/8 | 4 | G 1/8" | M 12 x 1 | 1-9 | 6,5 | 8 | 25,5 | 3 | 10 | 14 | 17 |
| 945M-6-1/8 | 6 | G 1/8" | M 14 x 1 | 1-9 | 6,5 | 8 | 25,5 | 5 | 12 | 17 | 17 |
| 945M-6-1/4 | 6 | G 1/4" | M 14 x 1 | 1-9 | 12 | 10,5 | 31 | 5 | 12 | 17 | 17 |
| 945M-8-1/8 | 8 | G 1/8" | M 16 x 1 | 1-9 | 7 | 8 | 27 | 7 | 14 | 19 | 19 |
| 945M-8-1/4 | 8 | G 1/4" | M 16 x 1 | 1-9 | 9,5 | 10,5 | 29,5 | 7 | 14 | 19 | 19 |
| 945M-10-1/4 | 10 | G 1/4" | M 20 x 1 | 1-9 | 11 | 10,5 | 32 | 9 | 16,5 | 22 | 24 |
| 945M-10-3/8 | 10 | G 3/8" | M 20 x 1 | 1-9 | 12 | 11,5 | 33 | 9 | 16,5 | 22 | 24 |
| 945M-22-3/4 | 22 | G 3/4" | M 33 x 1,5 | 1-9 | 18 | 18 | 48 | 20 | 32 | 36 | 41 |
| Prípoj: | G 1/8" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Fixačná objímka: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál O krúžku: | NBR |
| Materiál krúžku: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál objímky: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál oporného krúžku: | POM |
| Materiál tela: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Materiál upínacieho krúžku: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovitý tlak: | 0…20 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda |
| Pracovný tlak: | 0…20 bar |
| Prevedenie: | Závitová |
| Priemer hadice: | Ø4 |









