946M-8-1/4
Push-In spojka Priamy tvar - vnútorný závit
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
946M-8-1/4
Push-In spojka Priamy tvar - vnútorný závit
| Číslo produktu | Prípoj | Priemer hadice |
|---|
| Typ | Priemer hadice | Prípoj G | L1 | i | D1 | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 946M-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 24 | 8 | 10 | 13 |
| 946M-4-1/4 | 4 | G 1/4" | 27 | 10,5 | 10 | 17 |
| 946M-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 25 | 8 | 12 | 13 |
| 946M-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 27,5 | 10,5 | 12 | 17 |
| 946M-8-1/8 | 8 | G 1/8" | 27 | 8 | 14 | 14 |
| 946M-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 29,5 | 10,5 | 14 | 17 |
| 946M-8-3/8 | 8 | G 3/8" | 30,5 | 11,5 | 14 | 19 |
| 946M-10-1/4 | 10 | G 1/4" | 32 | 10,5 | 16,5 | 17 |
| 946M-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 33 | 11,5 | 16,5 | 19 |
| 946M-10-1/2 | 10 | G 1/2" | 36,5 | 15 | 16,5 | 24 |
| Prípoj: | G 1/4" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Fixačná objímka: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál O krúžku: | NBR |
| Materiál krúžku: | POM |
| Materiál objímky: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál oporného krúžku: | POM |
| Materiál tela: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Materiál upínacieho krúžku: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovitý tlak: | 0…20 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda |
| Pracovný tlak: | 0…20 bar |
| Prevedenie: | Závitová |
| Priemer hadice: | Ø8 |









