951M-14-1/2
Push-In závitová spojka Priamy tvar
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
951M-14-1/2
Push-In závitová spojka Priamy tvar
| Číslo produktu | Prípoj | Priemer hadice |
|---|
| Priemer hadice | Prípoj G | L1 | i | D1 | D2 | S1 | S | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 951M-4-M5 | 4 | M 5 | 16,5 | 3,5 | 8 | 2,5 | 8 | |
| 951M-4-M7-I | 4 | M 7 | 15 | 4,5 | 8 | 10 | 3 | |
| 951M-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 14 | 5 | 10 | 3 | 13 | |
| 951M-6-M5 | 6 | M 5 | 17,5 | 3,5 | 10 | 2,5 | 10 | |
| 951M-6-M7-I | 6 | M 7 | 17 | 4,5 | 10 | 10 | 3 | |
| 951M-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 15 | 5 | 12 | 4 | 13 | |
| 951M-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 14,5 | 7 | 12 | 4 | 17 | |
| 951M-6-3/8 | 6 | G 3/8" | 12 | 8 | 12 | 4 | 19 | |
| 951M-8-1/8 | 8 | G 1/8" | 20 | 5 | 14 | 5 | 14 | |
| 951M-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 16 | 7 | 14 | 6 | 17 | |
| 951M-8-3/8 | 8 | G 3/8" | 16 | 8 | 14 | 6 | 19 | |
| 951M-10-1/4 | 10 | G 1/4" | 22 | 7 | 16,5 | 7 | 17 | |
| 951M-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 17,5 | 8 | 16,5 | 8 | 19 | |
| 951M-10-1/2 | 10 | G 1/2" | 15,5 | 9 | 16,5 | 8 | 24 | |
| 951M-12-1/4 | 12 | G 1/4" | 25 | 7 | 20 | 7 | 22 | |
| 951M-12-3/8 | 12 | G 3/8" | 19,5 | 8 | 20 | 10 | 22 | |
| 951M-12-1/2 | 12 | G 1/2" | 18,5 | 9 | 20 | 10 | 24 | |
| 951M-14-3/8 | 14 | G 3/8" | 25,5 | 8 | 22 | 10 | 22 | |
| 951M-14-1/2 | 14 | G 1/2" | 19,5 | 9 | 22 | 12 | 24 | |
| 951M-16-3/8 | 16 | G 3/8" | 26,5 | 8 | 24 | 10 | 24 | |
| 951M-16-1/2 | 16 | G 1/2" | 19,5 | 9 | 24 | 12 | 24 | |
| 951M-22-1/2 | 22 | G 1/2" | 32 | 9 | 32 | 32 | ||
| 951M-22-3/4 | 22 | G 3/4" | 31 | 11 | 32 | 32 | ||
| 951M-24-3/4 | 24 | G 3/4" | 31 | 11 | 32 | 32 |
| Prípoj: | G 1/2" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Fixačná objímka: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál O krúžku: | NBR |
| Materiál krúžku: | POM |
| Materiál objímky: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál oporného krúžku: | POM |
| Materiál tela: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Materiál upínacieho krúžku: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovitý tlak: | 0…20 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda |
| Pracovný tlak: | 0…20 bar |
| Prevedenie: | Závitová |
| Priemer hadice: | Ø14 |









