951X4-6F-M5
Push-In závitová spojka Priamy tvar - INOX
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
951X4-6F-M5
Push-In závitová spojka Priamy tvar - INOX
| Číslo produktu | Prípoj | Priemer hadice |
|---|
| Typ | Priemer hadice | Prípoj G | L1 | i | D1 | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 951X4-4F-M5 | 4 | M 5 | 16,5 | 3,5 | 8 | 8 |
| 951X4-4F-1/8 | 4 | G 1/8" | 14 | 5 | 10 | 13 |
| 951X4-6F-M5 | 6 | M 5 | 17,5 | 3,5 | 10 | 10 |
| 951X4-6F-1/8 | 6 | G 1/8" | 15 | 5 | 12 | 13 |
| 951X4-6F-1/4 | 6 | G 1/4" | 14,5 | 7 | 12 | 17 |
| 951X4-8F-1/8 | 8 | G 1/8" | 20 | 5 | 14 | 14 |
| 951X4-8F-1/4 | 8 | G 1/4" | 16 | 7 | 14 | 17 |
| 951X4-8F-3/8 | 8 | G 3/8" | 16 | 8 | 14 | 19 |
| 951X4-10F-1/4 | 10 | G 1/4" | 22,5 | 7 | 16,5 | 17 |
| 951X4-10F-3/8 | 10 | G 3/8" | 17,5 | 8 | 16,5 | 19 |
| 951X4-10F-1/2 | 10 | G 1/2" | 15,5 | 9 | 16,5 | 24 |
| 951X4-12F-1/4 | 12 | G 1/4" | 25 | 7 | 20 | 22 |
| 951X4-12F-3/8 | 12 | G 3/8" | 19,5 | 8 | 20 | 22 |
| Prípoj: | M5 |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | 0°C…+120°C |
| Fixačná objímka: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál O krúžku: | FKM |
| Materiál krúžku: | Nehrdzavejúca oceľ/PVDF |
| Materiál objímky: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál oporného krúžku: | PVDF |
| Materiál tela: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tesnenia: | FKM |
| Materiál upínacieho krúžku: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovitý tlak: | 0…20 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda |
| Pracovný tlak: | -0,9…20 bar |
| Prevedenie: | Závitová |
| Priemer hadice: | Ø6 |









