954M-8
Push-In T-spojka
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
954M-8
Push-In T-spojka
| Číslo produktu |
|---|
| Typ | Priemer hadice A | Priemer hadice B | L2 | L7 | D1 | D2 | S |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 954M-4 | 4 | 4 | 18,5 | 18,5 | 12,5 | 12,5 | 9 |
| 954M-6-4 | 6 | 4 | 19,5 | 18,5 | 12,5 | 12,5 | 9 |
| 954M-6 | 6 | 6 | 19,5 | 19,5 | 12,5 | 12,5 | 9 |
| 954M-8-6 | 8 | 6 | 25,5 | 24 | 14 | 12 | 12 |
| 954M-8 | 8 | 8 | 25,5 | 25,5 | 14 | 14 | 12 |
| 954M-10-8 | 10 | 8 | 29,5 | 27,5 | 16,5 | 14 | 13 |
| 954M-10 | 10 | 10 | 29,5 | 29,5 | 16,5 | 16,5 | 13 |
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
|---|---|
| Fixačná objímka: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál O krúžku: | NBR |
| Materiál krúžku: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál objímky: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál oporného krúžku: | POM |
| Materiál tela: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Materiál upínacieho krúžku: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovitý tlak: | 0…20 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda |
| Pracovný tlak: | 0…20 bar |
| Prevedenie: | Spojka (iba nástrčná) |
| Priemer hadice: | Ø8 |









