954P-10
Push-In T-spojka
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
954P-10
Push-In T-spojka
| Číslo produktu |
|---|
| Typ | Priemer hadice A | Priemer hadice B | L2 | L7 | L8 | L9 | D1 | D2 | D5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 954P-4 | 4 | 4 | 18,5 | 18,5 | 8,3 | 16,5 | 12,5 | 12,5 | 4,3 |
| 954P-4-6 | 4 | 6 | 18,5 | 19 | 8,3 | 16,5 | 12,5 | 12,5 | 4,3 |
| 954P-6-4 | 6 | 4 | 19 | 18,5 | 8,3 | 16,5 | 12,5 | 12,5 | 4,3 |
| 954P-6 | 6 | 6 | 19 | 19 | 8,3 | 16,5 | 12,5 | 12,5 | 4,3 |
| 954P-6-8 | 6 | 8 | 21,5 | 22 | 9,3 | 18,5 | 14,5 | 14,5 | 4,3 |
| 954P-8-6 | 8 | 6 | 22 | 21,5 | 9,3 | 18,5 | 14,5 | 14,5 | 4,3 |
| 954P-8 | 8 | 8 | 22 | 22 | 9,3 | 18,5 | 14,5 | 14,5 | 4,3 |
| 954P-8-10 | 8 | 10 | 25,5 | 26 | 12 | 24 | 17 | 17 | 4,3 |
| 954P-10-6 | 10 | 6 | 26 | 25 | 12 | 24 | 17 | 17 | 4,3 |
| 954P-10-8 | 10 | 8 | 26 | 25,5 | 12 | 24 | 17 | 17 | 4,3 |
| 954P-10 | 10 | 10 | 26 | 26 | 12 | 24 | 17 | 17 | 4,3 |
| 954P-10-12 | 10 | 12 | 31 | 31 | 12 | 24 | 23 | 23 | 4,3 |
| 954P-12-10 | 12 | 10 | 31 | 31 | 12 | 24 | 23 | 23 | 4,3 |
| 954P-12 | 12 | 12 | 31 | 31 | 12 | 24 | 23 | 23 | 4,3 |
| 954P-14 | 14 | 14 | 31 | 31 | 12 | 24 | 23 | 23 | 4,3 |
| 954P-14-10 | 14 | 10 | 31 | 30,9 | 12 | 24 | 23 | 23 | 4,3 |
| 954P-16-12 | 16 | 12 | 32 | 32 | 12 | 24 | 25 | 25 | 4,3 |
| 954P-16 | 16 | 16 | 32 | 32 | 12 | 24 | 25 | 25 | 4,3 |
| 954P-22-16 | 22 | 16 | 40 | 39,5 | 16 | 32 | 34 | 34 | 5,4 |
| 954P-22 | 22 | 22 | 40 | 40 | 16 | 32 | 34 | 34 | 5,4 |
| Teplotný rozsah: | -20°C…+60°C |
|---|---|
| Fixačná objímka: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál: | POM |
| Materiál O krúžku: | NBR |
| Materiál krúžku: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál objímky: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál oporného krúžku: | POM |
| Materiál tela: | POM |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovitý tlak: | 0…16 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda |
| Pracovný tlak: | 0…16 bar |
| Prevedenie: | Spojka (iba nástrčná) |
| Priemer hadice: | Ø10 |









