958P-8-6
Push-In Priama spojka
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
958P-8-6
Push-In Priama spojka
| Číslo produktu |
|---|
| Typ | Priemer hadice A | Priemer hadice B | L6 | D1 | D2 |
|---|---|---|---|---|---|
| 958P-4 | 4 | 4 | 30 | 10,5 | 10,5 |
| 958P-6-4 | 6 | 4 | 32 | 12,5 | 12,5 |
| 958P-6 | 6 | 6 | 32,5 | 12,5 | 12,5 |
| 958P-8-4 | 8 | 4 | 35,5 | 14,5 | 14,5 |
| 958P-8-6 | 8 | 6 | 36 | 14,5 | 14,5 |
| 958P-8 | 8 | 8 | 36 | 14,5 | 14,5 |
| 958P-10-6 | 10 | 6 | 40 | 17 | 17 |
| 958P-10-8 | 10 | 8 | 40,5 | 17 | 17 |
| 958P-10 | 10 | 10 | 41 | 17 | 17 |
| 958P-12-10 | 12 | 10 | 45 | 21 | 21 |
| 958P-12 | 12 | 12 | 45 | 21 | 21 |
| 958P-14-12 | 14 | 12 | 46 | 23 | 23 |
| 958P-14 | 14 | 14 | 46 | 23 | 23 |
| 958P-16-12 | 16 | 12 | 47 | 25 | 25 |
| 958P-16-14 | 16 | 14 | 47 | 25 | 25 |
| 958P-16 | 16 | 16 | 47 | 25 | 25 |
| 958P-20 | 20 | 20 | 54,5 | 32 | 32 |
| 958P-22 | 22 | 22 | 57 | 34 | 34 |
| Teplotný rozsah: | -20°C…+60°C |
|---|---|
| Fixačná objímka: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál: | POM |
| Materiál O krúžku: | NBR |
| Materiál krúžku: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál objímky: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál oporného krúžku: | POM |
| Materiál tela: | POM |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovitý tlak: | 0…16 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda |
| Pracovný tlak: | 0…16 bar |
| Prevedenie: | Spojka (iba nástrčná) |
| Priemer hadice: | Ø8-6 |









