982P-8-4
Push-In Y-spojka
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
982P-8-4
Push-In Y-spojka
| Číslo produktu |
|---|
| Typ | Priemer hadice A | Priemer hadice B | L1 | L2 | L7 | D1 | D2 | D5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 982P-4 | 4 | 4 | 37 | 12,5 | 22,5 | 12,5 | 12,5 | 3,3 |
| 982P-6-4 | 6 | 4 | 37,5 | 12,5 | 23 | 12,5 | 12,5 | 3,3 |
| 982P-6 | 6 | 6 | 38 | 12,5 | 23 | 12,5 | 12,5 | 3,3 |
| 982P-8-4 | 8 | 4 | 42,5 | 14,5 | 26,5 | 14,5 | 14,5 | 3,3 |
| 982P-8-6 | 8 | 6 | 43 | 14,5 | 26,5 | 14,5 | 14,5 | 4,3 |
| 982P-8 | 8 | 8 | 43 | 14,5 | 26,5 | 14,5 | 14,5 | 4,3 |
| 982P-10-8 | 10 | 8 | 48,5 | 17 | 31 | 17 | 17 | 4,3 |
| 982P-10 | 10 | 10 | 49 | 17 | 31 | 17 | 17 | 4,3 |
| 982P-12-8 | 12 | 8 | 54,5 | 20,5 | 35,5 | 21 | 21 | 4,3 |
| 982P-12-10 | 12 | 10 | 55,5 | 20,5 | 35,5 | 21 | 21 | 4,3 |
| 982P-12 | 12 | 12 | 55,5 | 20,5 | 35,5 | 21 | 21 | 4,3 |
| 982P-14-12 | 14 | 12 | 56,5 | 22 | 36,5 | 23 | 23 | 4,3 |
| Teplotný rozsah: | -20°C…+60°C |
|---|---|
| Fixačná objímka: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál: | POM |
| Materiál O krúžku: | NBR |
| Materiál krúžku: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál objímky: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál oporného krúžku: | POM |
| Materiál tela: | POM |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovitý tlak: | 0…16 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda |
| Pracovný tlak: | 0…16 bar |
| Prevedenie: | Spojka (iba nástrčná) |
| Priemer hadice: | Ø8-4 |









