A-08890N-1/4
Riadený uzatvárací ventil
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
A-08890N-1/4
Riadený uzatvárací ventil
| Typ | Prípoj A | B | L1 | L2 | L3 | CH | D |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-08890N-1/8 | G 1/8" | 6 | 50 | 25 | 18,5 | 18 | 10 |
| A-08890N-1/4 | G 1/4" | 8 | 50,5 | 25 | 20,5 | 18 | 10 |
| Prípoj: | G 1/4" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 1420 l/min |
| Materiál: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál O krúžku: | NBR |
| Materiál oporného krúžku: | Technopolymér |
| Materiál tela: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Materiál upínacích pazúrov: | Oceľ |
| Menovitý tlak: | 0,3…10 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 0,3...10 bar |
| Prevedenie: | Závitová |









