A-55960-6-1/4
Škrtiaci ventil - závitová Push-In spojka
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
A-55960-6-1/4
Škrtiaci ventil - závitová Push-In spojka
| Číslo produktu | Prípoj | Prípoj | vonkajší priemer hadice | Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Pracovný tlak |
|---|
| Typ | Priemer hadice | Prípoj A | B | C | D | E | F | G | H | I | L1 | L2 | CH | CH1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-55960-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 5,5 | 20 | 6 | M 12 x 1 | 16,5 | 15 | 39,5...45,5 | 18 | 28,5 | 26 | 14 | 16 |
| A-55960-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 5,5 | 20 | 6 | M 12 x 1 | 16,5 | 15 | 39,5...45,5 | 18 | 28,5 | 26 | 14 | 16 |
| A-55960-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 7 | 20 | 6 | M 12 x 1 | 16,5 | 15 | 39,5...45,5 | 18 | 28,5 | 26 | 14 | 16 |
| A-55960-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 7 | 23 | 6,5 | M 14 x 1 | 16,5 | 17 | 42,5...48,5 | 20 | 33,5 | 29 | 16 | 20 |
| A-55960-8-3/8 | 8 | G 3/8" | 7,5 | 23 | 6,5 | M 14 x 1 | 16,5 | 17 | 42,5...48,5 | 20 | 33,5 | 29 | 16 | 20 |
| A-55960-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 7,5 | 24,5 | 8 | M 16 x 1 | 20,5 | 19 | 42,5...54 | 22,5 | 34,5 | 33,5 | 18 | 20 |
| A-55960-10-1/2 | 10 | G 1/2" | 9 | 25 | 8 | M 16 x 1 | 21 | 19 | 42,5...54,5 | 22,5 | 34,5 | 33,5 | 18 | 21 |
| Prípoj: | G 1/4" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Prípoj | vonkajší priemer hadice: | Ø6 |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | max. 410 l/min |
| Fixačná objímka: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál O krúžku: | NBR |
| Materiál krúžku: | Technopolymér |
| Materiál objímky: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál oporného krúžku: | Technopolymér |
| Materiál tela: | Technopolymér |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Materiál upínacieho krúžku: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovitý tlak: | 1…10 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 1…10 bar |
| Prevedenie: | Závitová |









