AF 32/10
Kruhový valec
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
AF 32/10
Kruhový valec
| Číslo produktu | Priemer | Zdvih | Prípoj | Materiál tesnenia | Priemer piestnice | Závit piestnice |
|---|
| Typ | Ø [mm] | A | B | C | D | K | L | M | N | P | R | AM | EE | KK | SW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AF 32/... | Ø 32 | 12 | M 30 x 1,5 | 38 | 36,5 | 38 | 30 | 168 | 14 | 96 | 134 | 20 | G 1/8" | M 10 x 1,25 | 10 |
| AF 40/... | Ø 40 | 16 | M 38 x 1,5 | 46 | 44 | 45 | 35 | 196 | 16 | 111 | 156 | 24 | G 1/4" | M 12 x 1,25 | 12 |
| AF 50/... | Ø 50 | 20 | M 45 x 1,5 | 57 | 55 | 50 | 38 | 220 | 18 | 120 | 170 | 32 | G 1/4" | M 16 x 1,5 | 16 |
| AF 63/... | Ø 63 | 20 | M 45 x 1,5 | 70 | 67,5 | 50 | 38 | 224 | 18 | 124 | 174 | 32 | G 3/8" | M 16 x 1,5 | 16 |
| Funkcia: | Dvojčinný |
|---|---|
| Priemer: | Ø32 |
| Zdvih: | 10 mm |
| Prípoj: | G 1/8" |
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Materiál piestnice: | Nehrdzavejúca, kyselinovzdornáoceľ (AISI 316) |
| Materiál krytu: | Eloxovaný hliník |
| Materiál piestu: | Eloxovaný hliník |
| Materiál telesa valca: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tesnenia: | NBR, PU (max. 80°C) |
| Materiál vodiaceho puzdra: | Sintrovaný bronz |
| Piest: | Magnetický |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 1…10 bar |
| Priemer piestnice: | Ø12 mm |
| Prítlačná sila (6 bar): | 458 N |
| Tlmenie: | Flexibilné |
| Závit piestnice: | M10 x 1,25 - vonkajší závit |
| Ťažná sila (6 bar): | 394 N |









