CAF 10/5
Mini valec
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
CAF 10/5
Mini valec
| Číslo produktu | Priemer | Zdvih | Prípoj | Materiál tesnenia | Priemer piestnice | Závit piestnice |
|---|
| Typ | Ø [mm] | A | B | C | D | L | M | P | AM | KK | EE | CH |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CAF 6/5 | Ø 6 | 3 | 9 | 8,5 | M 10 x 1 | 5 | 3 | 18,5 | 9 | M 3 | M 5 | 14 |
| CAF 6/10 | Ø 6 | 3 | 9 | 8,5 | M 10 x 1 | 5 | 3 | 25,5 | 9 | M 3 | M 5 | 14 |
| CAF 6/15 | Ø 6 | 3 | 9 | 8,5 | M 10 x 1 | 5 | 3 | 32,5 | 9 | M 3 | M 5 | 14 |
| CAF 10/5 | Ø 10 | 5 | 14 | 13 | M 15 x 1,5 | 5 | 4 | 20,5 | 11,5 | M 4 | M 5 | 19 |
| CAF 10/10 | Ø 10 | 5 | 14 | 13 | M 15 x 1,5 | 5 | 4 | 27 | 11,5 | M 4 | M 5 | 19 |
| CAF 10/15 | Ø 10 | 5 | 14 | 13 | M 15 x 1,5 | 5 | 4 | 34 | 11,5 | M 4 | M 5 | 19 |
| CAF 16/5 | Ø 16 | 5 | 20 | 19 | M 22 x 1,5 | 6 | 5 | 23,5 | 14 | M 5 | M 5 | 27 |
| CAF 16/10 | Ø 16 | 5 | 20 | 19 | M 22 x 1,5 | 6 | 5 | 29,5 | 14 | M 5 | M 5 | 27 |
| CAF 16/15 | Ø 16 | 5 | 20 | 19 | M 22 x 1,5 | 6 | 5 | 36 | 14 | M 5 | M 5 | 27 |
| Funkcia: | Jednočinný |
|---|---|
| Priemer: | Ø10 |
| Zdvih: | 5 mm |
| Prípoj: | M5 |
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Materiál piestnice: | Nehrdzavejúca oceľ (AISI 304) |
| Materiál krytu: | Poniklovaná meď |
| Materiál piestu: | Mosadz |
| Materiál telesa valca: | Poniklovaná meď |
| Materiál tesnenia: | Polyuretán |
| Materiál vodiaceho puzdra: | Sintrovaný bronz |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 2…7 bar |
| Priemer piestnice: | Ø5 mm |
| Prítlačná sila (6 bar): | 45 N |
| Závit piestnice: | M4 - vonkajší závit |









