EGV-811-Z77-1/2PP-00
2/2-cestný elektricky riadený ventil - vonkajšie napájanie riadiaceho vzduchu - séria EGV - EPDM, INOX
Cievka a elektrický konektor nie je súčasťou balenia
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
EGV-811-Z77-1/2PP-00
2/2-cestný elektricky riadený ventil - vonkajšie napájanie riadiaceho vzduchu - séria EGV - EPDM, INOX
| Číslo produktu | Prípoj | Kv hodnota | voda | Menovitý priemer | Pracovný tlak |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Elektricky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 2/2-cestný |
| Prípoj: | G 1/2" |
| Teplotný rozsah: | 0...+130°C |
| Kv hodnota | voda: | 2,2 m3/hod |
| Materiál tela ventilu: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tesnenia: | EPDM |
| Menovitý priemer: | DN 12 |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda, olej |
| Pracovný tlak: | 0,3...16 bar |









