FINT 100/25
Krátkozdvihový kompaktný valec - s vedením
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
FINT 100/25
Krátkozdvihový kompaktný valec - s vedením
| Číslo produktu | Priemer | Zdvih | Prípoj | Materiál tesnenia | Priemer piestnice | Závit piestnice |
|---|
| Funkcia: | Dvojčinný |
|---|---|
| Priemer: | Ø100 |
| Zdvih: | 25 mm |
| Prípoj: | G 1/4" |
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Materiál piestnice: | Nehrdzavejúca oceľ (AISI 304) |
| Materiál krytu: | Eloxovaný hliník |
| Materiál piestu: | Hliník |
| Materiál telesa valca: | Eloxovaný hliník |
| Materiál tesnenia: | NBR, PU (max. 80°C) |
| Materiál vodiaceho puzdra: | Oceľ |
| Piest: | Magnetický |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 1…10 bar |
| Priemer piestnice: | Ø25 mm |
| Prítlačná sila (6 bar): | 4195 N |
| Tlmenie: | Flexibilné |
| Závit piestnice: | M12 - vnútorný závit |
| Ťažná sila (6 bar): | 4195 N |


