K2SA-434 - 24 DC
Elektricky riadený pomalonábehový ventil - 10 bar (FS-4)
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
K2SA-434 - 24 DC
Elektricky riadený pomalonábehový ventil - 10 bar (FS-4)
| Číslo produktu | Prípoj | Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Rozhranie |
|---|
| Prípoj: | G 3/4" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 9000 l/min |
| IP ochrana: | IP 65 |
| Konektor: | C formát (DIN EN 175301-803) |
| Materiál membrány a tesnenia: | NBR |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Maximálny tlak na prívode: | 16 bar |
| Napájacie napätie: | 24 V DC |
| Napätie: | 24 V DC |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Príkon: | 2,5W / 3,0VA |
| Rozhranie: | 4 |
| Spínacia doba: | 100% ED |
| Šírka modulu: | 85 mm |









