KDIS-238
Rozdeľovací prvok - 16 bar (FS-2)
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
KDIS-238
Rozdeľovací prvok - 16 bar (FS-2)
| Číslo produktu | Prípoj | Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Rozhranie |
|---|
| Prípoj: | G 3/8" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 7250 l/min |
| Materiál membrány a tesnenia: | NBR |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Maximálny tlak na prívode: | 16 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Rozhranie: | 2 |
| Šírka modulu: | 63 mm |









