MD 310 461 - 24 DC
3/2-cestný elektricky riadený ventil - monostabilný - NC - pif 6mm
Elektrický konektor nie je súčasťou balenia
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
MD 310 461 - 24 DC
3/2-cestný elektricky riadený ventil - monostabilný - NC - pif 6mm
| Číslo produktu | Prípoj | Polohová stabilita | Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Pracovný tlak | Príkon |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Elektricky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 3/2-cestný |
| Prípoj: | Pif6 |
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Polohová stabilita: | Monostabilný |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 450 l/min |
| Materiál tela ventilu: | Hliník |
| Menovitý priemer: | DN 4 |
| Napätie: | 24 V DC |
| Počet prípojov: | 2 ks |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 3…10 bar |
| Príkon: | 1,8 W / 3 VA |
| Prípoj | 1: | Pif6 |
| Prípoj | 2: | Pif6 |
| Prípoj | 3: | G 1/8" |
| Spínacia frekvencia: | 50 ms | 6 bar, pri +20°C |
| Spôsob montáže ventilu: | Samostatný ventil |
| Umiestnenie prípojov: | Na oboch stranách ventilu/oproti sebe |
| Šírka ventilu: | 16 mm |









