MD 520 404 T - 24 DC
5/2-cestný elektricky riadený ventil - bistabilný - na terminál - DN4 - dvojitý
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
MD 520 404 T - 24 DC
5/2-cestný elektricky riadený ventil - bistabilný - na terminál - DN4 - dvojitý
Produktové údaje PDF
Stiahnuť| Číslo produktu | Prípoj | Polohová stabilita | Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Pracovný tlak |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Elektricky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 5/2-cestný |
| Prípoj: | Na základovej doske |
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Polohová stabilita: | Bistabilný |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 450 l/min |
| Materiál tela ventilu: | Hliník |
| Menovitý priemer: | DN 4 |
| Napätie: | 24 V DC |
| Požadovaný počet voľných pozícií: | 2 ventilové pozície |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 3…10 bar |
| Príkon: | 1,8 W / 3 VA |
| Spínacia frekvencia: | 50 ms | 6 bar, pri +20°C |
| Spôsob montáže ventilu: | Ventil montovateľný na terminál/základovú dosku |
| Umiestnenie prípojov: | Na spodnej strane ventilu |
| Šírka ventilu: | 16 mm |









