MH 210 501 EX EC
2/2-cestný elektricky riadený ventil - monostabilný - NC - G1/8" - ATEX
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
MH 210 501 EX EC
2/2-cestný elektricky riadený ventil - monostabilný - NC - G1/8" - ATEX
| Číslo produktu |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Elektricky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 2/2-cestný |
| Prípoj: | G 1/8" |
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Polohová stabilita: | Monostabilný |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 650 l/min |
| Materiál tela ventilu: | Hliník |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 2…10 bar |
| Spínacia frekvencia: | 50 ms | 6 bar, pri +20°C |
| Spôsob montáže ventilu: | Samostatný ventil |
| Šírka ventilu: | 22 mm |


