MH 310 701 VES EX IA
3/2-cestný elektricky riadený ventil - monostabilný - NC - G1/4"- INOX - ATEX
Cievka a elektrický konektor nie je súčasťou balenia
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
MH 310 701 VES EX IA
3/2-cestný elektricky riadený ventil - monostabilný - NC - G1/4"- INOX - ATEX
| Číslo produktu |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Elektricky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 3/2-cestný |
| Prípoj: | G 1/4" |
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Polohová stabilita: | Monostabilný |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 1250 l/min |
| ATEX zóna: | II 2 G Ex h IIC T6 Gb -10°C ≤Ta ≤ +50°C | II 2 D Ex h IIIC |
| Materiál tela ventilu: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 2…8 bar |
| Prevedenie: | návrat pneumatickou pružinou |
| Príkon: | 1,6 W |
| Spínacia frekvencia: | 50 ms | 6 bar, pri +20°C |
| Spôsob montáže ventilu: | Samostatný ventil |
| Spôsob protivýbušnej ochrany: | Ex ia |
| Umiestnenie prípojov: | Na oboch stranách ventilu/oproti sebe |
| Šírka ventilu: | 22 mm |









