MH 311 012 TT
3/2-cestný elektricky riadený ventil s priamym ovládaním - NC - M5 - -50°C
Cievka a elektrický konektor nie je súčasťou balenia
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
MH 311 012 TT
3/2-cestný elektricky riadený ventil s priamym ovládaním - NC - M5 - -50°C
| Číslo produktu | Polohová stabilita | Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Pracovný tlak | Príkon |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Elektricky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 3/2-cestný |
| Prípoj: | M5 |
| Teplotný rozsah: | -50...+50°C |
| Polohová stabilita: | Monostabilný |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 40 l/min |
| Materiál tela ventilu: | Hliník |
| Menovitý priemer: | DN 1,2 |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | -0,9...10 bar |
| Prevedenie: | návrat mechanickou pružinou |
| Príkon: | 3 W / 5 VA |
| Spínacia frekvencia: | 50 ms | 6 bar, pri +20°C |
| Spôsob montáže ventilu: | Samostatný ventil |
| Umiestnenie prípojov: | Na oboch stranách ventilu/oproti sebe |
| Šírka ventilu: | 22 mm |









