MH 311 015 VES EX M
3/2-cestný elektricky riadený ventil s priamym ovládaním - NC - G1/8" - INOX - ATEX
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
MH 311 015 VES EX M
3/2-cestný elektricky riadený ventil s priamym ovládaním - NC - G1/8" - INOX - ATEX
| Riadenie/ovládanie: | Elektricky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 3/2-cestný |
| Prípoj: | G 1/8" |
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Polohová stabilita: | Monostabilný |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 50 l/min |
| ATEX zóna: | II 2 G Ex h IIC T6 Gb -10°C ≤Ta ≤ +50°C | II 2 D Ex h IIIC |
| Materiál tela ventilu: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovitý priemer: | DN 1,2 |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 0…10 bar |
| Prevedenie: | návrat mechanickou pružinou |
| Príkon: | 5 W/4,6 VA |
| Spínacia frekvencia: | 50 ms | 6 bar, pri +20°C |
| Spôsob montáže ventilu: | Samostatný ventil |
| Spôsob protivýbušnej ochrany: | Ex m |
| Umiestnenie prípojov: | Na oboch stranách ventilu/oproti sebe |
| Šírka ventilu: | 22 mm |



