MH 311 309 - 230 AC
3/2-cestný elektricky riadený ventil s priamym ovládaním - NC - G1/4"
Elektrický konektor nie je súčasťou balenia
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
MH 311 309 - 230 AC
3/2-cestný elektricky riadený ventil s priamym ovládaním - NC - G1/4"
| Číslo produktu | Polohová stabilita | Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Pracovný tlak | Príkon | Prípoj | 2 | Prípoj | 3 |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Elektricky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 3/2-cestný |
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Polohová stabilita: | Monostabilný |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 200 l/min |
| Materiál tela ventilu: | Hliník |
| Napätie: | 230 V AC |
| Počet prípojov: | 3 ks |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 0…7 bar |
| Prevedenie: | návrat mechanickou pružinou |
| Príkon: | 7,5 W / 8,5 VA |
| Prípoj | 1: | G 1/4" |
| Prípoj | 2: | G 1/4" |
| Prípoj | 3: | G 1/8" |
| Spínacia frekvencia: | 50 ms | 6 bar, pri +20°C |
| Spôsob montáže ventilu: | Samostatný ventil |
| Umiestnenie prípojov: | Na oboch stranách ventilu/oproti sebe |
| Šírka ventilu: | 22 mm |









