MH 532 304 TT
5/3-cestný elektricky riadený ventil - stredová poloha odvetraná - na základovú dosku - DN3 - -50°C
Cievka a elektrický konektor nie je súčasťou balenia
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
MH 532 304 TT
5/3-cestný elektricky riadený ventil - stredová poloha odvetraná - na základovú dosku - DN3 - -50°C
| Číslo produktu | Prípoj | Polohová stabilita | Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Pracovný tlak | Príkon |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Elektricky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 5/3-cestný |
| Prípoj: | Na základovej doske |
| Teplotný rozsah: | -50...+50°C |
| Polohová stabilita: | V stredovej polohe odvetraný |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 220 l/min |
| Materiál tela ventilu: | Hliník |
| Menovitý priemer: | DN 3 |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 3…10 bar |
| Príkon: | 3 W / 5 VA |
| Spínacia frekvencia: | 50 ms | 6 bar, pri +20°C |
| Spôsob montáže ventilu: | Ventil montovateľný na terminál/základovú dosku |
| Umiestnenie prípojov: | Na spodnej strane ventilu |
| Šírka ventilu: | 22 mm |









