MNK 532 701 - 12 DC L
5/3-cestný elektricky riadený NAMUR ventil - stredová poloha odvetraná - G1/4"
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
MNK 532 701 - 12 DC L
5/3-cestný elektricky riadený NAMUR ventil - stredová poloha odvetraná - G1/4"
Produktové údaje PDF
Stiahnuť| Číslo produktu | Prípoj | Polohová stabilita | Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Pracovný tlak | Príkon |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Elektricky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 5/3-cestný |
| Prípoj: | G 1/4" |
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Polohová stabilita: | V stredovej polohe odvetraný |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 1250 l/min |
| Cievka: | So vstavaným vedením | 300 mm |
| Materiál tela ventilu: | Hliník |
| Napätie: | 12 V DC |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 3…10 bar |
| Príkon: | 1,8 W / 3 VA |
| Spínacia frekvencia: | 50 ms | 6 bar, pri +20°C |
| Spôsob montáže ventilu: | Samostatný ventil |
| Umiestnenie prípojov: | NAMUR rozhranie |









