MOH 310 181 EX M
3/2-cestný elektricky riadený ventil - monostabilný - NO - G3/4" - ATEX
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
MOH 310 181 EX M
3/2-cestný elektricky riadený ventil - monostabilný - NO - G3/4" - ATEX
| Číslo produktu |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Elektricky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 3/2-cestný |
| Prípoj: | G 3/4" |
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Polohová stabilita: | Monostabilný |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 6000 l/min |
| Materiál tela ventilu: | Hliník |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 2…10 bar |
| Spínacia frekvencia: | 50 ms | 6 bar, pri +20°C |
| Spôsob montáže ventilu: | Samostatný ventil |
| Spôsob protivýbušnej ochrany: | Ex m |
| Šírka ventilu: | 22 mm |


