P 531 701 G NPT
5/3-cestný pneumaticky riadený ventil - séria G - stredová poloha zatvorená - NPT1/4"
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
P 531 701 G NPT
5/3-cestný pneumaticky riadený ventil - séria G - stredová poloha zatvorená - NPT1/4"
| Číslo produktu | Prípoj | Polohová stabilita | Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Pracovný tlak | Riadiaci prípoj | Riadiaci tlak |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Pneumaticky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 5/3-cestný |
| Prípoj: | NPT 1/4" |
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Polohová stabilita: | V stredovej polohe zatvorený |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 1250 l/min |
| Materiál tela ventilu: | Hliník |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 1…10 bar |
| Riadiaci prípoj: | NPT 1/8" |
| Riadiaci tlak: | 3…10 bar |
| Spôsob montáže ventilu: | Samostatný aj montovateľný nazákladovú dosku /G-séria |
| Umiestnenie prípojov: | Na oboch stranách ventilu/oproti sebe |









