P 533 701 G EX
5/3-cestný pneumaticky riadený ventil - séria G - stredová poloha pod tlakom - G1/4" - ATEX
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
P 533 701 G EX
5/3-cestný pneumaticky riadený ventil - séria G - stredová poloha pod tlakom - G1/4" - ATEX
Produktové údaje PDF
Stiahnuť| Číslo produktu |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Pneumaticky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 5/3-cestný |
| Prípoj: | G 1/4" |
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Polohová stabilita: | Stredová poloha pod tlakom |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 1250 l/min |
| ATEX zóna: | II 2 G Ex h IIC T6 Gb -10°C ≤Ta ≤ +50°C | II 2 D Ex h IIIC |
| Materiál tela ventilu: | Hliník |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 2…10 bar |
| Spínacia frekvencia: | 50 ms | 6 bar, pri +20°C |
| Spôsob montáže ventilu: | Samostatný aj montovateľný nazákladovú dosku /G-séria |
| Šírka ventilu: | 22 mm |

