PGV-231-B77-3/8PP
2/2-cestný pneumaticky riadený ventil - séria PGV - EPDM
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
PGV-231-B77-3/8PP
2/2-cestný pneumaticky riadený ventil - séria PGV - EPDM
| Číslo produktu | Prípoj | Kv hodnota | voda | Menovitý priemer | Pracovný tlak |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Pneumaticky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 2/2-cestný |
| Prípoj: | G 3/8" |
| Teplotný rozsah: | 0...+130°C |
| Kv hodnota | voda: | 2 m3/hod |
| Materiál tela ventilu: | mosadz |
| Materiál tesnenia: | EPDM |
| Menovitý priemer: | DN 10 |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda, olej |
| Pracovný tlak: | 0,3...16 bar |
| Riadiaci prípoj: | G 1/8" |
| Riadiaci tlak: | Zhodný, alebo vyšší od pracovného tlaku (max. 16 bar) |









