PKV-134-B81-1/2H
2/2-cestný pneumaticky riadený ventil - séria PKV - G1/2" - HNBR
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
PKV-134-B81-1/2H
2/2-cestný pneumaticky riadený ventil - séria PKV - G1/2" - HNBR
| Číslo produktu | Prípoj | Kv hodnota | voda | Materiál tesnenia | Menovitý priemer | Pracovný tlak | Riadiaci tlak |
|---|
| Typ | Prípoj G | L | I | L1 | L2 | L3 | M | S1 | S |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PKV-134-B81-1/2B | G 1/2" | 53,5 | 15 | 99 | 123,5 | 69 | 30 | 19 | 27 |
| PKV-134-B81-1/2H | G 1/2" | 53,5 | 15 | 99 | 123,5 | 69 | 30 | 19 | 27 |
| PKV-134-B81-1/2P | G 1/2" | 53,5 | 15 | 99 | 123,5 | 69 | 30 | 19 | 27 |
| PKV-134-B81-1/2F | G 1/2" | 53,5 | 15 | 99 | 123,5 | 69 | 30 | 19 | 27 |
| PKV-134-B81-3/4B | G 3/4" | 58,5 | 16,5 | 108 | 132,5 | 73 | 37 | 24 | 32 |
| PKV-134-B81-3/4H | G 3/4" | 58,5 | 16,5 | 108 | 132,5 | 73 | 37 | 24 | 32 |
| PKV-134-B81-3/4P | G 3/4" | 58,5 | 16,5 | 108 | 132,5 | 73 | 37 | 24 | 32 |
| PKV-134-B81-3/4F | G 3/4" | 58,5 | 16,5 | 108 | 132,5 | 73 | 37 | 24 | 32 |
| Riadenie/ovládanie: | Pneumaticky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 2/2-cestný |
| Prípoj: | G 1/2" |
| Teplotný rozsah: | +10...+90°C |
| Kv hodnota | voda: | 5,8 m3/hod |
| Materiál tela ventilu: | mosadz |
| Materiál tesnenia: | HNBR |
| Menovitý priemer: | DN 15 |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda, olej |
| Pracovný tlak: | 0...16 bar |
| Riadiaci prípoj: | G 1/8" |
| Riadiaci tlak: | 2…10 bar |










