PN 411 721
Pneumaticky riadený NAMUR ventil | bezpečnostný
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
PN 411 721
Pneumaticky riadený NAMUR ventil | bezpečnostný
Produktové údaje PDF
Stiahnuť| Číslo produktu | Prípoj | Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Pracovný tlak |
|---|
| Riadenie/ovládanie: | Pneumaticky riadené |
|---|---|
| Funkcia: | 4/2-cestný |
| Prípoj: | G 1/2" |
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Polohová stabilita: | Monostabilný |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 1250 l/min |
| Bezpečnostné prevedenie: | Pre NAMUR ventily |
| Materiál tela ventilu: | Hliník |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 3…10 bar |
| Riadiaci prípoj: | G 1/8" |
| Riadiaci tlak: | 3…10 bar |
| Spôsob montáže ventilu: | Samostatný ventil |
| Umiestnenie prípojov: | NAMUR rozhranie |










