RIMA 25/10
Kruhový valec - ISO 6432 - krátky kryt s axiálnym prípojom
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
RIMA 25/10
Kruhový valec - ISO 6432 - krátky kryt s axiálnym prípojom
| Číslo produktu | Priemer | Zdvih | Prípoj | Materiál tesnenia | Priemer piestnice | Závit piestnice |
|---|
| Typ | Ø [mm] | A | AM | B2 | BE | BF | ØD | EE | KK | KV | KW | L2+ | M+ | ØMM | SW1 | SW2 | WF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RIMA 16/... | Ø 16 | 18 | 16 | 4 | M16x1,5 | 18 | 19 | M5 | M6 | 22 | 6 | 53 | 91 | 6 | 5 | 10 | 22 |
| RIMA 20/... | Ø 20 | 25,5 | 20 | 5 | M22x1,5 | 20 | 27 | G1/8 | M8 | 27 | 8 | 67 | 111 | 8 | 7 | 13 | 24 |
| RIMA 25/... | Ø 25 | 28,5 | 22 | 6 | M22x1,5 | 22 | 30 | G1/8 | M10x1,25 | 27 | 8 | 68 | 118 | 10 | 9 | 17 | 28 |
| Funkcia: | Dvojčinný |
|---|---|
| Priemer: | Ø25 |
| Zdvih: | 10 mm |
| Prípoj: | G 1/8" |
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Materiál piestnice: | Nehrdzavejúca oceľ (AISI 304) |
| ISO norma: | ISO 6432 |
| Materiál krytu: | Eloxovaný hliník |
| Materiál piestu: | Mosadz |
| Materiál telesa valca: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tesnenia: | NBR, PU (max. 80°C) |
| Materiál vodiaceho puzdra: | Sintrovaný bronz |
| Piest: | Magnetický |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 1…10 bar |
| Priemer piestnice: | Ø10 mm |
| Prítlačná sila (6 bar): | 280 N |
| Tlmenie: | Flexibilné |
| Závit piestnice: | M10 x 1,25 - vonkajší závit |
| Ťažná sila (6 bar): | 235 N |









