TF-PREZH-8-3/8
Škrtiaci-spätný ventil - škrtí odfuk - do valca
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
TF-PREZH-8-3/8
Škrtiaci-spätný ventil - škrtí odfuk - do valca
Produktové údaje PDF
Stiahnuť| Číslo produktu | Prípoj | Prípoj | vonkajší priemer hadice | Pracovný tlak |
|---|
| Typ | ØD | T | ØP | A | L1 | L2 | CH |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TF-PREZH-4-M5 | 4 | M5 | 11,1 | 4 | 29,3 | 20 | 8 |
| TF-PREZH-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 11,1 | 5 | 39,7 | 22,3 | 8 |
| TF-PREZH-6-M5 | 6 | M5 | 13 | 4 | 29,3 | 21,9 | 8 |
| TF-PREZH-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 13 | 5 | 39,7 | 23,1 | 8 |
| TF-PREZH-8-1/8 | 8 | G 1/8" | 15,1 | 5 | 39,7 | 25,6 | 8 |
| TF-PREZH-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 15,1 | 6 | 45,5 | 28,6 | 12 |
| TF-PREZH-8-3/8 | 8 | G 3/8" | 15,1 | 7,2 | 52 | 29,6 | 14 |
| TF-PREZH-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 18,8 | 7,2 | 52 | 31,6 | 14 |
| TF-PREZH-12-3/8 | 12 | G 3/8" | 21,5 | 7,2 | 52 | 35,6 | 14 |
| TF-PREZH-12-1/2 | 12 | G 1/2" | 21,5 | 8,2 | 58 | 36,6 | 17 |
| Prípoj: | G 3/8" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Prípoj | vonkajší priemer hadice: | Ø8 |
| Fixačná objímka: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál: | POM |
| Materiál O krúžku: | NBR |
| Materiál oporného krúžku: | POM |
| Materiál tela: | POM |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | -0,95…16 bar |
| Prevedenie: | Závitová |









