TQ-MA-6-1/8
Závitový spojovací kus pre Push-In spojky
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
TQ-MA-6-1/8
Závitový spojovací kus pre Push-In spojky
Produktové údaje PDF
Stiahnuť| Číslo produktu |
|---|
| Typ | ØD | T | ØC | A | L | CH | DN | g |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TQ-MA-4-M5 | 4 | M5x0,8 | 7 | 4 | 24,5 | 8 | 2 | 3 |
| TQ-MA-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 13 | 5,5 | 27 | 13 | 2 | 10 |
| TQ-MA-6-M5 | 6 | M5x0,8 | 7 | 4 | 25,5 | 8 | 2,5 | 5 |
| TQ-MA-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 13 | 5,5 | 28 | 13 | 4 | 9 |
| TQ-MA-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 16 | 6,5 | 30,5 | 13 | 4 | 13 |
| TQ-MA-8-1/8 | 8 | G 1/8" | 13 | 5,5 | 29,5 | 13 | 6 | 10 |
| TQ-MA-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 16 | 6,5 | 32 | 13 | 6 | 13 |
| TQ-MA-8-3/8 | 8 | G 3/8" | 20 | 7,5 | 33,5 | 13 | 6 | 21 |
| TQ-MA-10-1/8 | 10 | G 1/8" | 13 | 5,5 | 34 | 13 | 6 | 17 |
| TQ-MA-10-1/4 | 10 | G 1/4" | 16 | 6,5 | 36,5 | 13 | 8 | 15 |
| TQ-MA-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 20 | 7,5 | 37,5 | 16 | 8 | 26 |
| TQ-MA-12-1/4 | 12 | G 1/4" | 16 | 6,5 | 37,5 | 13 | 8,5 | 22 |
| TQ-MA-12-3/8 | 12 | G 3/8" | 20 | 7,5 | 41,5 | 16 | 10 | 22 |
| Prípoj: | G 1/8" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Fixačná objímka: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál O krúžku: | NBR |
| Materiál oporného krúžku: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál tela: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, vákuum |
| Pracovný tlak: | -0,9…20 bar |
| Prevedenie: | Spojovací kus pre Push-In rýchlospojky |
| Priemer hadice: | Ø6 |








