TQ-PT-10-3/8
Push-In závitová spojka tvar T
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
TQ-PT-10-3/8
Push-In závitová spojka tvar T
Produktové údaje PDF
Stiahnuť| Číslo produktu | Prípoj | Priemer hadice |
|---|
| Typ | ØD | T | ØP | A | L1 | L2 | CH | g |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TQ-PT-4-M5 | 4 | M5X0,8 | 11,1 | 3,8 | 22,3 | 18,5 | 10 | 10,6 |
| TQ-PT-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 11,1 | 5 | 25 | 18,5 | 14 | 14,2 |
| TQ-PT-4-1/4 | 4 | G 1/4" | 11,1 | 5,8 | 26,3 | 18,5 | 17 | 20,3 |
| TQ-PT-6-M5 | 6 | M5X0,8 | 13 | 3,8 | 23,3 | 19,3 | 12 | 13,9 |
| TQ-PT-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 13 | 5 | 25,5 | 19,3 | 14 | 17,2 |
| TQ-PT-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 13 | 5,8 | 26,8 | 19,3 | 17 | 20,5 |
| TQ-PT-8-1/8 | 8 | G 1/8" | 15,1 | 5 | 28,4 | 22,7 | 14 | 20,8 |
| TQ-PT-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 15,1 | 5,8 | 29,7 | 22,7 | 17 | 23,8 |
| TQ-PT-8-3/8 | 8 | G 3/8" | 15,1 | 6,8 | 31,2 | 22,7 | 20 | 29,9 |
| TQ-PT-10-1/4 | 10 | G 1/4" | 18,8 | 5,8 | 34,8 | 27 | 17 | 37,7 |
| TQ-PT-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 18,8 | 6,8 | 36,3 | 27 | 20 | 41,8 |
| TQ-PT-10-1/2 | 10 | G 1/2" | 18,8 | 8 | 38,5 | 27 | 24 | 54,5 |
| TQ-PT-12-1/4 | 12 | G 1/4" | 21,5 | 5,8 | 36,8 | 29,6 | 21 | 52,4 |
| TQ-PT-12-3/8 | 12 | G 3/8" | 21,5 | 6,8 | 37,8 | 29,6 | 21 | 53 |
| TQ-PT-12-1/2 | 12 | G 1/2" | 21,5 | 8 | 39,5 | 29,6 | 24 | 60,3 |
| TQ-PT-14-3/8 | 14 | G 3/8" | 23,2 | 6,8 | 39,8 | 31,7 | 21 | 61 |
| TQ-PT-14-1/2 | 14 | G 1/2" | 23,2 | 8 | 41,5 | 31,7 | 24 | 69 |
| Prípoj: | G 3/8" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Fixačná objímka: | Poniklovaná mosadz |
| Materiál: | POM |
| Materiál O krúžku: | NBR |
| Materiál oporného krúžku: | POM |
| Materiál tela: | POM |
| Materiál tesnenia: | NBR |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, vákuum |
| Pracovný tlak: | -0,95…16 bar |
| Prevedenie: | Závitová |
| Priemer hadice: | Ø10 |








