TQ-XS-8-1/4
Push-In závitová spojka Priamy tvar - INOX
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
TQ-XS-8-1/4
Push-In závitová spojka Priamy tvar - INOX
Produktové údaje PDF
Stiahnuť| Číslo produktu |
|---|
| Typ | ØD | T | ØP | ØC | A | L | CH | H |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TQ-XS-4-M5 | 4 | M5x0,8 | 10 | 7 | 4 | 19 | 10 | 2,5 |
| TQ-XS-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 10 | 13 | 5,5 | 18 | 13 | 3 |
| TQ-XS-4-1/4 | 4 | G 1/4" | 10 | 16 | 6,5 | 18 | 16 | 3 |
| TQ-XS-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 12 | 13 | 5,5 | 19,5 | 13 | 4 |
| TQ-XS-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 12 | 16 | 6,5 | 19,5 | 16 | 4 |
| TQ-XS-8-1/8 | 8 | G 1/8" | 14 | 14 | 5,5 | 24,5 | 14 | 5 |
| TQ-XS-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 14 | 16 | 6,5 | 21,5 | 16 | 6 |
| TQ-XS-10-1/4 | 10 | G 1/4" | 16 | 16 | 6,5 | 27,5 | 16 | 7 |
| TQ-XS-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 16 | 20 | 7,5 | 25 | 20 | 8 |
| TQ-XS-12-3/8 | 12 | G 3/8" | 19 | 22 | 7,5 | 29,5 | 22 | 10 |
| TQ-XS-12-1/2 | 12 | G 1/2" | 19 | 25 | 9 | 28 | 25 | 10 |
| Prípoj: | G 1/4" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -20°C...+150°C |
| Fixačná objímka: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál O krúžku: | FKM |
| Materiál oporného krúžku: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tela: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tesnenia: | PA |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, vákuum, voda |
| Pracovný tlak: | -0,9…20 bar |
| Prevedenie: | Závitová |
| Priemer hadice: | Ø8 |








