VA 401
Logický ALEBO (OR) ventil - G1/8"
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
VA 401
Logický ALEBO (OR) ventil - G1/8"
| Číslo produktu | Prípoj | Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Pracovný tlak |
|---|
| Prípoj: | G 1/8" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | -10°C…+50°C |
| Prietok (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 280 l/min |
| Materiál tela ventilu: | Hliník |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 1…10 bar |
| Prietokové a logické ventily: | Logický ventil |
| Spôsob montáže ventilu: | Samostatný ventil |
| Umiestnenie prípojov: | Na oboch stranách ventilu/oproti sebe |









