ZEN 40/15
Kompaktný valec - ISO 21287 - vnútorný závit
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
ZEN 40/15
Kompaktný valec - ISO 21287 - vnútorný závit
| Číslo produktu | Priemer | Zdvih | Prípoj | Materiál tesnenia | Priemer piestnice | Závit piestnice |
|---|
| Typ | ZEN 20/… | ZEN 25/… | ZEN 32/… | ZEN 40/… | ZEN 50/… | ZEN 63/… | ZEN 80/… | ZEN 100/… |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø | Ø20 | Ø25 | Ø32 | Ø40 | Ø50 | Ø63 | Ø80 | Ø100 |
| A | 16 | 16 | 19 | 19 | 22 | 22 | 28 | 28 |
| AF | 15 | 15 | 15 | 15 | 17 | 17 | 20 | 22 |
| B2 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 8 | 8 |
| Ø D | 10 | 10 | 12 | 12 | 16 | 16 | 20 | 25 |
| Ø D2 | 9 | 9 | 9 | 9 | 12 | 12 | 12 | 12 |
| Ø D5 | 7,5 | 7,5 | 9 | 9 | 10,5 | 10,5 | 13,5 | 13,5 |
| E | 36 | 40 | 49 | 54,5 | 65,5 | 77 | 95,5 | 113,5 |
| EE | M5 | M5 | G1/8 | G1/8 | G1/8 | G1/8 | G1/8 | G1/8 |
| I9 | - | - | 10,8 | 12,8 | 21 | 25,8 | 30 | 50 |
| I10 | - | - | - | - | - | 13 | 18 | 35 |
| K | 8 | 8 | 10 | 10 | 13 | 13 | 17 | 22 |
| KF | M6 | M6 | M8 | M8 | M10 | M10 | M12 | M12 |
| KK | M8 | M8 | M10x1,25 | M10x1,25 | M12x1,25 | M12x1,25 | M16x1,5 | M16x1,5 |
| LA | 4,5 | 4,5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 |
| L3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| PL | 7,5 | 7,5 | 7,5 | 8 | 8 | 7,5 | 8 | 10,5 |
| RT | M5 | M5 | M6 | M6 | M8 | M8 | M10 | M10 |
| SW2 | 13 | 13 | 17 | 17 | 19 | 19 | 24 | 24 |
| TG | 22 | 26 | 32,5 | 38 | 46,5 | 56,5 | 72 | 89 |
| WH | 6,5 | 6 | 6,5 | 7 | 8 | 8 | 9 | 10 |
| ZA+Zdvih | 37* | 39* | 44* | 45* | 45* | 49* | 54* | 67* |
| ZB+Zdvih | 43,5* | 45* | 50,5* | 52* | 53* | 57* | 63* | 77* |
| * 35- 40 - 50 - 60 Zdvih: | ||||||||
| Ø20 | +10 mm | |||||||
| Ø25-32-40-50-63 | +20 mm | |||||||
| Ø80-100 | +30 mm |
| Funkcia: | Jednočinný |
|---|---|
| Priemer: | Ø40 |
| Zdvih: | 15 mm |
| Prípoj: | G 1/8" |
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Materiál piestnice: | Tvrdo chrómovaná oceľ (CK45) |
| ISO norma: | ISO 21287 |
| Materiál krytu: | Eloxovaný hliník |
| Materiál piestu: | Hliník |
| Materiál telesa valca: | Eloxovaný hliník |
| Materiál tesnenia: | NBR, PU (max. 80°C) |
| Materiál vodiaceho puzdra: | Sintrovaný bronz |
| Piest: | Magnetický |
| Poloha piestnice: | V základnej polohe vnútri |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 1…10 bar |
| Priemer piestnice: | Ø12 mm |
| Prítlačná sila (6 bar): | 646 N |
| Tlmenie: | Flexibilné |
| Závit piestnice: | M8 - vnútorný závit |









