921X4-4F-1/8
Push-In závitová spojka tvar T - INOX
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
921X4-4F-1/8
Push-In závitová spojka tvar T - INOX
| Číslo produktu | Prípoj | Priemer hadice |
|---|
| Typ | Priemer hadice | Prípoj G | L2 | L3 | i | D1 | S4 | S |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 921X4-4F-1/8 | 4 | G 1/8" | 22 | 15 | 5 | 10 | 10 | 13 |
| 921X4-6F-1/8 | 6 | G 1/8" | 24 | 15 | 5 | 12 | 10 | 13 |
| 921X4-6F-1/4 | 6 | G 1/4" | 24 | 15 | 7 | 12 | 10 | 17 |
| 921X4-8F-1/8 | 8 | G 1/8" | 27,5 | 16,5 | 5 | 14 | 13 | 13 |
| 921X4-8F-1/4 | 8 | G 1/4" | 27,5 | 17 | 7 | 14 | 13 | 17 |
| 921X4-8F-3/8 | 8 | G 3/8" | 27,5 | 19 | 8 | 14 | 13 | 19 |
| 921X4-10F-1/4 | 10 | G 1/4" | 29,5 | 17 | 7 | 16,5 | 13 | 17 |
| 921X4-10F-3/8 | 10 | G 3/8" | 29,5 | 19 | 8 | 16,5 | 13 | 19 |
| 921X4-12F-3/8 | 12 | G 3/8" | 32 | 19 | 8 | 20 | 17 | 19 |
| Prípoj: | G 1/8" |
|---|---|
| Teplotný rozsah: | 0°C…+120°C |
| Fixačná objímka: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál O krúžku: | FKM |
| Materiál krúžku: | Nehrdzavejúca oceľ/PVDF |
| Materiál objímky: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál oporného krúžku: | PVDF |
| Materiál tela: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tesnenia: | FKM |
| Materiál upínacieho krúžku: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál upínacích pazúrov: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovitý tlak: | 0…20 bar |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch, voda |
| Pracovný tlak: | -0,9…20 bar |
| Prevedenie: | Závitová |
| Priemer hadice: | Ø4 |









