FENV 50/30
Krátkozdvihový kompaktný valec - vysunutá piestnica
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
FENV 50/30
Krátkozdvihový kompaktný valec - vysunutá piestnica
| Číslo produktu | Priemer | Zdvih | Prípoj | Materiál tesnenia | Priemer piestnice | Závit piestnice |
|---|
| Funkcia: | Jednočinný |
|---|---|
| Priemer: | Ø50 |
| Zdvih: | 30 mm |
| Prípoj: | G 1/8" |
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Materiál piestnice: | Nehrdzavejúca oceľ (AISI 304) |
| Materiál krytu: | Eloxovaný hliník |
| Materiál piestu: | Hliník |
| Materiál telesa valca: | Eloxovaný hliník |
| Materiál tesnenia: | NBR, PU (max. 80°C) |
| Materiál vodiaceho puzdra: | Oceľ |
| Piest: | Magnetický |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 2…10 bar |
| Priemer piestnice: | Ø16 mm |
| Prítlačná sila (6 bar): | 930 N |
| Tlmenie: | Flexibilné |
| Závit piestnice: | M8 - vnútorný závit |
| Ťažná sila (6 bar): | 1004 N |


