UDM 320/500
Svorníkový valec - ISO 15552
Špeciálne požiadavky máte možnosť pridať v Zhrnutí objednávky pri Dodatočných informáciách
UDM 320/500
Svorníkový valec - ISO 15552
| Číslo produktu | Priemer | Zdvih | Prípoj | Materiál tesnenia | Priemer piestnice | Závit piestnice |
|---|
| Typ | UDM 160/... | UDM 200/... | UDM 250/... | UDM 320/... |
|---|---|---|---|---|
| Ø [mm] | Ø160 | Ø200 | Ø250 | Ø320 |
| A | 72 | 72 | 84 | 96 |
| AF | 30 | 30 | 40 | 50 |
| B | 65 | 75 | 90 | 110 |
| BA | 65 | 75 | 90 | 110 |
| BG | 24 | 24 | 25 | 28 |
| D2 | 16 | 16 | 20 | 25 |
| E | 180 | 220 | 270 | 350 |
| EE | G3/4 | G3/4 | G1 | G1 |
| J2 | 15 | 15 | 25 | 35 |
| J3 | 15 | 15 | 25 | 35 |
| KF | M20 | M20 | M24 | M30 |
| KK | M36x2 | M36x2 | M42x2 | M48x2 |
| L2 | 55 | 65 | 75 | 90 |
| L7 | 17,5 | 16 | 20 | 20 |
| L8+ | 180 | 180 | 200 | 220 |
| MM | 40 | 40 | 50 | 63 |
| PL | 25,5 | 25,5 | 30 | 30 |
| RT | M16 | M16 | M20 | M24 |
| SW1 | 36 | 36 | 46 | 55 |
| SW2 | 55 | 55 | 65 | 75 |
| TG | 140 | 175 | 220 | 270 |
| VA | 6 | 8 | 8 | 10 |
| VD | 10 | 25 | 25 | 25 |
| WH | 80 | 95 | 105 | 120 |
| Funkcia: | Dvojčinný |
|---|---|
| Priemer: | Ø320 |
| Zdvih: | 500 mm |
| Prípoj: | G 1" |
| Teplotný rozsah: | -20°C…+80°C |
| Materiál piestnice: | Tvrdo chrómovaná oceľ (CK45) |
| ISO norma: | ISO 15552 (v minulosti ISO 6431) |
| Materiál krytu: | Hliníkový tlakový odliatok |
| Materiál piestu: | Hliník |
| Materiál telesa valca: | Eloxovaný hliník |
| Materiál tesnenia: | NBR, PU (max. 80°C) |
| Materiál vodiaceho puzdra: | Oceľ |
| Piest: | Magnetický |
| Pracovné médium: | Stlačený vzduch |
| Pracovný tlak: | 1…10 bar |
| Priemer piestnice: | Ø50 mm |
| Prítlačná sila (6 bar): | 45819 N |
| Tlmenie: | Nastaviteľné |
| Závit piestnice: | M48 x 2 - vonkajší závit |
| Ťažná sila (6 bar): | 44208 N |









